Снимка: chernomorepfc.bgНай-младата формация на футболния Черно море взе сладка полбеда.Децата на

...

Малките моряци биха Лудогорец под Аспарухов мост

Снимка: chernomorepfc.bg

Най-младата групировка на футболния Черно море взе сладка полбеда.

Децата на Черно море, родени 2008 година, победиха връстниците си от Лудогорец с 2:0 в мач от районното състезание, игран на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост, написа chernomorepfc.bg.

И двете попадения в срещата паднаха през първото полувреме. Виктор Иванов откри резултата в 17-ата минута, а Стефан Стефанов в 26-ата повиши на 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушаване против Стефан Сивков.

Съставът на Черно море:  Георги Панайотов, Виктор Диев, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиян Кръстев, Никола Цариградски, Денис Реджеб, Виктор Иванов, Георги Димитров, Стефан Сивков, Стефан Стефанов (Адриян Калев, Мартин Томов, Емил Георгиев, Данаил Атант, Кристиян Хараламбиев, Хулио Родригес, Калоян Пачовски, Максим Узунов).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.